O WeMapo

Twoje mapy w Internecie

WeMapo – sprawdź!

Aplikacja WeMapo to usługa internetowa dostępna pod adresem https://www.wemapo.com polegająca na wgrywaniu danych przestrzennych i publikacji tych danych w postaci map.

Aplikacja WeMapo udostępniana jest użytkownikowi w ramach abonamentu miesięcznego.

W serwisie WeMapo dostępne są następujące typy pakietów:

  • Startowy
  • Optymalny
  • Premium

W zależności od wybranego pakietu użytkownik otrzymuje określoną ilość miejsca na dane w postaci kafelków oraz dostęp do określonych narzędzi i funkcji.

Demo – zobacz!

Moduły WeMapo

Mapy, kompozycje danych obrazowych (rastrowych) i wektorowych dostępne w przeglądarkach www. Wystarczy wpisać adres internetowy i przeglądać własne, opracowane wcześniej mapy oraz dzielić się nimi z innymi.

Moduł “Mapa” umożliwia publikację danych przestrzennych, odpowiednio przygotowanych i zwizualizowanych. Intuicyjny interfejs i dostępne narzędzia ułatwiają proces przeglądania map przez każdego internautę, bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania.

Mapa publikowana w Internecie wymaga uprzedniego przygotowania, którego początkiem jest umieszczenie danych przestrzennych – obrazowych (rastrowych) i wektorowych – w systemie, wprost z dysku komputera.

Moduł “Studio” umożliwia łatwe i nie wymagające specjalnego przygotowania skopiowanie danych przestrzennych do systemu oraz ich późniejsze opracowanie do postaci mapy gotowej do publikacji w Internecie.

Kompozycja mapy zawierającej dane wektorowe wymaga czynności edycyjnych. Podczas edycji danych wektorowych, które znajdują się już w systemie WeMapo, nadawany jest odpowiedni wygląd oraz inne cechy niezbędne do publikacji mapy w Internecie.

Moduł “Edytor” zawiera podstawowe narzędzia edycyjne dla danych wektorowych w postaci punktów, linii i poligonów, dzięki którym możliwe jest nadanie mapie oczekiwanego wyglądu.

Zobacz WeMapo

Aplikację do prezentacji ortofotomap w Internecie

Funkcje WeMapo

Sprawdź, co zyskujesz dzięki WeMapo!

Formaty danych

Obsługa popularnych formatów danych.

Mapy bazowe

Mapy bazowe w kilku odmianach i stylach.

Profile danych

Tworzenie wielu map w ramach jednego konta.

Ustawienia

Indywidualne ustawienia.

Zasilanie danych

Zasilanie danych poprzez przeciągnięcie z dysku.

Udostępnianie map

Udostępnianie map poprzez permalinki.

Narzędzia

Wiele narzędzi i funkcji wspomagających pracę.

Facebook

Integracja z portalami społecznościowymi.

Dostępność

Dostosowanie do wielkości ekranu urządzenia.

1.

Bezpieczne

2.

Mobilne

3.

Praktyczne

4.

Szybkie

Opinie Klientów